Explore these ideas and more!

On Solitude and Breathing and Being — WildSpice Mag

On Solitude and Breathing and Being

Concrete Architecture - Yellow Wall of building, White concrete stone steps. Great modern architecture photography {Part

Papiers - Kenneth Josephson

Kenneth Josephson's solo exhibition @ Robert Koch Gallery

Books photography art BW BN balck and white photo picture by Kenneth Josephson: Untitled - from the series Books, 1988 (Yancey Richardson Gallery)

luces

luces

pinterest ❭❭ karenbjarna

Jason Peterson - BW Tips via Artifact Uprising - negative space makes the most surprising contrast in photography

Hazin bir masaldı sanki yaşanan Hasret, özlem, sızı  Ve acı yolunu gözlüyordu sevinçlerin Sevgilerin…  Sevmenin, sevilmenin dayanılmaz Karşı konulmaz yanlarını görmüştü gözlerim Sükut içerisinde bekliyordu gelecek Güzel ve neşe dolu günleri…  Karanlıktı devran Kanıyordu yara Bekliyordu içimdeki kız çocuğu Uysal, masum bir de hüzün dolu saatlerde…  Yanıyordu sinesinde açılan gül yarası Dağlanıyordu sol yanı Alçılasan, tutmaz… Ağır  Çok ağır… Kefeye koysan dara almaz…  ( Adım Aylin )

After cheating on her boyfriend with her playboy billionaire boss, Krystal thought that he'll be the only one gone but as if it wasn't enough everyone around her started to leave one by one.

No Registration Required - Free Uncensored Adult Chat. Start chatting with amateurs, exhibitionists, pornstars w/ HD Video & Audio.

Pinterest
Search