When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

Difficult relationship

Discover Pinterest’s 10 best ideas and inspiration for Difficult relationship. Get inspired and try out new things.
Image discovered by Vale. Find images and videos about love, art and couple on We Heart It - the app to get lost in what you love.

Image discovered by Vale. Find images and videos about love, art and couple on We Heart It - the app to get lost in what you love.

LOST//SELF33
LOST//SELF33 saved to Rad
Relationship Rules is a modern-age lifestyle/love blog that discusses everything from breakups to being amazing parents.

You always want to be in a happy relationship with someone who you are vastly in love with. However, love alone is never going to be enough to sustain a

Irmak, bir gün bir kitap alıp oku...

Hayatının en zor döneminden geçen Irmak, bir gün bir kitap alıp okumaya başlar ve her şey değişir. /// Genç bir kız olan Irmak, hayatının en zor döneminden geçmektedir: Annesi ile babası sonunda boşanmıştır ama bu, aralarındaki savaşı bitirmek şöyle dursun, daha yeni başlatmış gibidir. Yıllardır her şeyini paylaştığı en yakın kız arkadaşı ondan uzaklaşmıştır, üstelik ortada bunun için elle tutulur hiçbir sebep yoktur. Ve o tüm tehlikelerine rağmen, okuldaki öğretmeniyle çıkmaktadır…