Çanta

506 Pins
 1mo
Collection by
NZL.2023 on Instagram: "#tığişi #elişi #örgü #çanta #tığişiçanta #örgüçanta #tığişi #elişi #örgü #tığişi #elişi #örgü #süeter #kazak #model #örgümodeli #ünlümarkaçanta #markaörgüçanta" Instagram, Model, On Instagram, April, April 24
NZL.2023 on Instagram: "#tığişi #elişi #örgü #çanta #tığişiçanta #örgüçanta #tığişi #elişi #örgü #tığişi #elişi #örgü #süeter #kazak #model #örgümodeli #ünlümarkaçanta #markaörgüçanta"
a crocheted bag with a button on the side and flowers in the background
İĞNE EVİM on Instagram: "Modelin güzelliği efsane kaydet unutma 😉 . . . . #örgü #örgüsever #örgüçanta #örnek #yaka #bebeyaka #örgüçantamodelleri #örgümodelleri #örgüaşkı #bebe #bebekyelekleri #ve #bebekçeyizi #bebekhazirliklari #hırka #hırkamodelleri #hirkamodelleri #kadıngirişimci #kadıngücü #kaydet #reels #instagood #corcet #kazakmodelleri #yakaçalışması #pratikbilgi #pratik #sendeyap"
a woman is knitting on the table with her fingers and thumbnails in front of her
Isil culhaoglu on Instagram: "Siyah,oval,kağıt ip tabana ne yaptığımı merak etmiştiniz. Fazla bekletmeyeceğim.😍💪🧶"
Arzu Kantoğlu on Instagram: "Yılın örneği de yapıldı 💯

#hasır#örgü#tığişi#çanta#örgüçanta#kombin#yaz" April 22
Arzu Kantoğlu on Instagram: "Yılın örneği de yapıldı 💯 #hasır#örgü#tığişi#çanta#örgüçanta#kombin#yaz"
someone is opening the bottom of a purse
Neslihan Tüzün Calasın on Instagram: "Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum sevgili dostlarım...Çantaya fermuar eklemenin en kolay yolu gibi duruyor siz nasıl buldunuz, beğendiyseniz kaydedip, örgü seven arkadaşlarınıza gönderin . Sevgilerimle.... Modél alıntıdır. Fikir amaçlıdır. Her model çanta siparişi için mesaj gönderebilirsiniz. #cantamodelleri #cantamodasi #cantayapimi #orguteknikleri #handmadaebag #crochetbag"
an image of a woven placemat on a white wooden table with instructions for how to make it
Çınar Dizayn on Instagram: "Günaydın🌿 Dün paylaşınca çok soruldu tarifi. Bende tüm sorulara böyle cevap vermiş olayım🤗 Bu sayılarla ördüğümde 24 cm. Çapında bir taban elde ediyorum. İçinden 2 kat ip yürütüyorum ve mutlaka tersinden bol buharlı ütü ile ütülüyorum.. Tulip 3 ml. tığ kullanıyorum. İpinizin kalınlığına, kullandığınız tığa ve elinizin sıkılığına göre ölçü değişebilir. Bu teknikle siz kendi elinize göre ayarlayabilirsiniz ölçüsünü. 24 cm. çapındaki taban benim öreceğim torba çanta tabanı, siz daha büyük yada daha küçük yapabilirsiniz. 🥰🧡 #kağıtipçanta #handmadebag #hasırçanta #örgüçanta #trendcantalar #crochetbag #kinitting #kinittinglove #instalike #baglover #yarnartflowers #yarnstagram #reelsinstagram #çantamodelleri #çantadünyası #trendcantalar #reelsinstagram #reelsvi
a woman is knitting on the table next to a potted plant and a crochet hook
Arzu Kantoğlu on Instagram: "İki yarım trabzanla yapılan mükemmel örnek 💯"
a woman is holding a purse with an image on it
NZL.2023 on Instagram: "#sıkiğne #tırabzan #tığişi #elişi #örgü"
a person is sitting on a bed with an object in front of them and the caption reads bursu cantada taban ormek bukah kolay
canancacanta on Instagram: "Kaydet unutma bukadar kolay . Sorularınız için yorumlarda buluşalım. . . . . #bursluçanta #crochet"
a person holding a crochet hook in their left hand and knitting yarn on the right
Zeynep Barın on Instagram: "Ben çanta süslerine bayılırım😍Onlar yaptığımız el emeklerinin tamamlayıcı parçalarıdır😉Özellikle örgü çiçek böcek en bi sevdiğim örgü modelleridir😍 Sürenin çok kısıtlı olması aşırı hızlı anlatmama sebep oluyor ama eğer youtube da gelsin anlatımı diyorsanız buyrunuz anket bırakıyorum canlar 😌😌❤ Daha fazla örgü model için sayfamı ziyaret etmeyi unutmayın❤ #örgü #örgümodelleri #örgüpapatya"
a video demonstrating how to make crochet doily with yarn and cotton balls
Zeynep Barın on Instagram: "Size yine harika bir çiçek yapımı ile geldim bence bu motif örgüyüde çok seveceksiniz çünkü ben bayıldım😍❤ Daha fazla örgü modeli için sayfamı ziyaret etmeyi unutmayın canlar ❤😍 #örgü #örgümodelleri #örgüçiçek"
a hand holding a green crocheted object with the words marka canaann desen kadymeden gegevin
50K views · 1.6K likes | Keçe, Kağıt ip & El Emeği _Gülsen ÇELENK on Instagram: "Kaydetmeden geçmeyin. Ünlü bir markaya ait bu desen çok soruldu. Sizler için hazırladım.Burada kullandığım ip koton makrome.Ama siz istediğiniz iple yapabilirsiniz. Çok kolay ve çok güzel bir desen. Hepimize kolay gelsin. 💐 #kadınmoda #hobby #penyeip #bagcrochethandmade #winterbag #bohobag #gulsenelinden #paperyarn #homedekor #kağıtiptençanta #crochecomamor"
ipek on Instagram: "☑️💯👌 kaydet lazım olur ☑️💯.

#crocheypattern #örgümodelleri #örgümüseviyorum #tricô #bolsas👜 #amocrochê" Mori, June
ipek on Instagram: "☑️💯👌 kaydet lazım olur ☑️💯. #crocheypattern #örgümodelleri #örgümüseviyorum #tricô #bolsas👜 #amocrochê"
Asya | örgü çanta şapka on Instagram: "Birbirini tekrarlayan bir model.Dilediginiz renkleri kombine edebilir veya tek renkte çalışabilirsiniz."
Asya | örgü çanta şapka on Instagram: "Birbirini tekrarlayan bir model.Dilediginiz renkleri kombine edebilir veya tek renkte çalışabilirsiniz."
someone is holding a piece of jute on their finger and the caption reads, kalyp gibi cantalar yampak kaypak igi kuluh
Yasemin M. on Instagram: "Astarsız kullanabileceğiniz, kalıp gibi duran çantalar yapmak isterseniz siz de bu tekniği kullanın. Yapması çok kolay ama sonuçta ortaya çıkan dokusu da çok güzel olan bir teknik. Herkese kolay gelsin 💕 Beğenmeyi, kaydetmeyi, paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın 📌 #örgüfikirleri #telefonçantası #telefonkılıfı #örgüçantamodelleri #tığişiçanta #elişi #modaaksesuarları #mi̇ni̇bag #çantatarifi #raffiabag #knit #crochet #sevgililergünühediye #kağıtip"